Terug naar: Optische vezels

Multimode vezel, G50/125/250, OM4

geoptimaliseerd voor buiging
IEC 60793-2-Type A1-OM4b, ISO/IEC 11801:2010 OM4, EN 50173:2011 OM4, TIA/EIA 492AAAD

1 Kern (Core)
2 Optische mantel (Cladding)
3 Beschermende bekleding (Coating)

Beschrijving

Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, bijzonder aanbevolen voor transmissies met hoog prestatievermogen in de 850 nm golflengte zoals 10 GbE met duplex links of zoals 40/100 GbE met parallelle optische verbindingen met hoge snelheid.
De geometrische, optische en mechanische eigenschappen voldoen aan of overschrijden alle relevante internationale normen.
The geometrical, optical and mechanical specifications meet or exceed all relevant international standards.

  • Voor de bekabeling in gebouwen voor LAN backbones (campus en verticale bekabeling), evenals voor de bekabeling van datacentra.
  • Diameter van de optische mantel 125.0 +/- 1.0
  • Diameter van de beschermende bekledin 241 +/- 5
  • Kerndiameter 50.0 +/- 2.5
  • Maximale afwijking concentriciteit van kern/optische mantel 1.5 µm
  • Maximale afwijking concentriciteit van optische mantel/beschermende bekleding 12 µm
  • Maximale niet-circulariteit van de optische mantel 1.3
  • Proefbelasting 100
  • Vezel specificaties IEC 60793-2-Type A1-OM4b, ITU-T G.651.1, TIA/EIA 492AAAD
  • Bekabeling standaard EN 50173-1, ISO/IEC 11801-1

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ASS_PIM_tenderText file-icon ASS_PIM_tenderText file-icon file-icon file-icon file-icon file-icon
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies