Terug naar: Optische vezels

Multimode vezel, G62,5/125/250, OM1

IEC 60793-2-10 Type A1b, ISO/IEC 11801:2010 OM1, EN 50173:2011 OM1

1 Kern (Core)
2 Optische mantel (Cladding)
3 Beschermende bekleding (Coating)

Beschrijving

Geschikt voor korte transmissie afstanden en voor middelgrote transmissie debieten in de 850 nm en 1300 nm golflengten (typisch tot 1 GbE).
De geometrische en mechanische eigenschappen voldoen aan alle relevante internationale normen.

  • Voor bekabeling in gebouwen bijv. voor bureeltoepassingen
    (Fiber to the Desk - FTTD), voornamelijk in bestaande / verouderde installaties.
  • Diameter van de optische mantel 125 +/- 2
  • Diameter van de beschermende bekledin 246 +/-5
  • Kerndiameter 62,5 +/- 2.5
  • Maximale afwijking concentriciteit van kern/optische mantel 1.5 µm
  • Maximale afwijking concentriciteit van optische mantel/beschermende bekleding 12 µm
  • Maximale niet-circulariteit van de optische mantel 1.0
  • Proefbelasting 100
  • Bekabeling standaard EN 50173-1, ISO/IEC 11801-1

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies