Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS fanout kabels MTP-LCDU, 12 vezels OS2

voor het verbinden van actieve componenten

DCS fanout kabel MTP-LCDU, 12 vezels OS2

Beschrijving

Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 2.0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OS2 zijn beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-6).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.

  • OS2 MTP-op-LCDU fanout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties in een datacentrum omgeving.
    De verbinding tussen de zes duplex-poorten en de parallelle optische poort maakt een snelle en ruimtebesparende bekabeling mogelijk van de actieve componenten, zoals routers, switches, servers en opslagsystemen.
    De fanout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur geel
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS fanout kabel (FR/LS0H) met 12 vezels OS2.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite en LCD Uniboot Intelli-Cross Pro worden gemonteerd aan elk uiteinde.
    Alle aansluitingen incl. push-pull tabs.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A geel
  • Kleur behuizing connector B blauw
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • LC standard (IEC) IEC 61754-20
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Female (zonder pinnen)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B LCDU
  • Ferrule polijsting connector A Elite APC 8°
  • Ferrule polijsting connector B PC 0°
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.1 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.1 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.3 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 70 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 55 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 65 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 50 dB

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ASS_PIM_tenderText file-icon ASS_PIM_tenderText file-icon file-icon file-icon file-icon file-icon

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelAantal vezelsLengte (m)PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorGradatieGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
473720 DCS fanout cable 1x MTP - 6x LCDU, gelijke lengte122.5 mA16122gelijke lengte0.06 kg1 stk.40393910144895
473721 DCS fanout cable 1x MTP - 6x LCDU, trapsgewijze lengte122.5 mA16122trapsgewijze lengte0.06 kg1 stk.40393910144888
473725 DCS fanout cable 1x MTP - 6x LCDU, gelijke lengte122.5 mC16122gelijke lengte0.06 kg1 stk.40393910144857
473726 DCS fanout cable 1x MTP - 6x LCDU, trapsgewijze lengte122.5 mC16122trapsgewijze lengte0.06 kg1 stk.40393910144840
MTP® en MTP Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.Intelli-Cross® is een geregistreerd handelsmerk van SEIKOH GIKEN Co., Ltd.