Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM3

voor het onderling verbinden van DCS modules

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM3

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM3 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.75 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.

  • OM3 MTP-op-MTP breakout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand.
    Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules.
    De DCS breakout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur heidepaars
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS breakout kabel (FR/LS0H) met 12-144 vezels OM3.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A magenta
  • Kleur behuizing connector B magenta
  • Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Male (met pinned)
  • Connector gender side B Male (met pinned)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B MTP
  • Ferrule polijsting connector A Elite PC 0°
  • Ferrule polijsting connector B Elite PC 0°
  • Vezeltype G50/125 OM4
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 45 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 45 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 35 dB

Documentatie

ENDENLFRCNESITAT

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelMantelkleurAantal vezelsBuitenmanteldiameter [mm]Minimale buigradiusTrekbelasting korte termijn [N]Trekbelasting continu [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Dwarsdruk blijvend [N]PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorVerpakkingseenheidGTIN
475060 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTPturquoise124.5 mm60 mm50020050001000A111212per meter40393910143430
475061 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTPturquoise246.6 mm90 mm60040050001000A221212per meter40393910143423
475062 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTPturquoise486.6 mm90 mm60040050001000A441212per meter40393910143416
475063 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTPturquoise727.6 mm110 mm80060050001000A661212per meter40393910143409
475064 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTPturquoise969.2 mm130 mm100080050001000A881212per meter40393910143393
475065 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTPturquoise14410.3 mm150 mm1400120050001000A12121212per meter40393910143386
475070 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTPturquoise124.5 mm60 mm50020050001000C111212per meter40393910143379
475071 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTPturquoise246.6 mm90 mm60040050001000C221212per meter40393910143362
475072 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTPturquoise486.6 mm90 mm60040050001000C441212per meter40393910143355
475073 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTPturquoise727.6 mm110 mm80060050001000C661212per meter40393910143348
475074 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTPturquoise969.2 mm130 mm100080050001000C881212per meter40393910143331
475075 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTPturquoise14410.3 mm150 mm1400120050001000C12121212per meter40393910143324
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.