Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS trunk kabel MTP, 12-144 vezels OS2

voor het onderling verbinden van DCS modules

DCS trunk kabel MTP, 12-144 vezels OS2

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OS2 met de Euroklasse Dca zijn beschikbaar (uitvoeringen met Cca of B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.75 m).
De opsplitsing van de individuele kabels is uitgevoerd met een behuizing voor de opsplitsing.
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.

  • OS2 MTP-on-MTP trunk kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand en een bescherming tegen knaagdieren bieden.
    Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules.
    De DCS Indoor kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur geel
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS trunk kabel (FR/LS0H) met 12-144 vezels OS2.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A geel
  • Kleur behuizing connector B geel
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Male (met pinned)
  • Connector gender side B Male (met pinned)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B MTP
  • Ferrule polijsting connector A Elite APC 8°
  • Ferrule polijsting connector B Elite APC 8°
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.1 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.1 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.3 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.3 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 70 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 70 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 65 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 65 dB

Documentatie

ENDENLFRCNESIT

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelMantelkleurAantal vezelsBuitenmanteldiameter [mm]Minimale buigradiusTrekbelasting korte termijn [N]Trekbelasting continu [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Dwarsdruk blijvend [N]PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
474040 DCS trunk cable 1x MTP - 1x MTPgeel125.9 mm120 mm3000100040001200A1112120.3 kgper meter40393910144161
474041 DCS trunk cable 2x MTP - 2x MTPgeel249.9 mm200 mm8000410040001200A2212120.3 kgper meter40393910144154
474042 DCS trunk cable 4x MTP - 4x MTPgeel489.9 mm200 mm8000410040001200A4412120.3 kgper meter40393910144147
474043 DCS trunk cable 6x MTP - 6x MTPgeel7210.7 mm215 mm8000410040001200A6612120.3 kgper meter40393910144130
474044 DCS trunk cable 8x MTP - 8x MTPgeel9612.9 mm255 mm8000410040001200A8812120.3 kgper meter40393910144123
474045 DCS trunk cable 12x MTP - 12x MTPgeel14415.8 mm320 mm8000410040001200A121212120.3 kgper meter40393910144116
474050 DCS trunk cable 1x MTP - 1x MTPgeel125.9 mm120 mm3000100040001200C1112120.3 kgper meter40393910144109
474051 DCS trunk cable 2x MTP - 2x MTPgeel249.9 mm200 mm8000410040001200C2212120.3 kgper meter40393910144093
474052 DCS trunk cable 4x MTP - 4x MTPgeel489.9 mm200 mm8000410040001200C4412120.3 kgper meter40393910144086
474053 DCS trunk cable 6x MTP - 6x MTPgeel7210.7 mm215 mm8000410040001200C6612120.3 kgper meter40393910144079
474054 DCS trunk cable 8x MTP - 8x MTPgeel9612.9 mm255 mm8000410040001200C8812120.3 kgper meter40393910144062
474055 DCS trunk cable 12x MTP - 12x MTPgeel14415.8 mm320 mm8000410040001200C121212120.3 kgper meter40393910144055
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.