Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OS2

voor het onderling verbinden van DCS modules

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OS2

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OS2 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.75 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.

  • OS2 MTP-op-MTP breakout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand.
    Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules.
    De DCS breakout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur geel
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS breakout kabel (FR/LS0H) met 12-144 vezels OS2.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A geel
  • Kleur behuizing connector B geel
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Male (met pinned)
  • Connector gender side B Male (met pinned)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B MTP
  • Ferrule polijsting connector A Elite APC 8°
  • Ferrule polijsting connector B Elite APC 8°
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.1 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.1 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.3 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.3 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 70 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 70 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 65 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 65 dB

Documentatie

ENDENLFRCNESIT

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelMantelkleurAantal vezelsBuitenmanteldiameter [mm]Minimale buigradiusTrekbelasting korte termijn [N]Trekbelasting continu [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Dwarsdruk blijvend [N]PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
475040 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTPgeel124.5 mm60 mm50020050001000A1112120.3 kgper meter40393910143553
475041 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTPgeel246.6 mm90 mm60040050001000A2212120.3 kgper meter40393910143546
475042 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTPgeel486.6 mm90 mm60040050001000A4412120.3 kgper meter40393910143539
475043 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTPgeel727.6 mm110 mm80060050001000A6612120.3 kgper meter40393910143522
475044 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTPgeel969.2 mm130 mm100080050001000A8812120.3 kgper meter40393910143515
475045 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTPgeel14410.3 mm150 mm1400120050001000A121212120.3 kgper meter40393910143508
475050 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTPgeel124.5 mm60 mm50020050001000C1112120.3 kgper meter40393910143492
475051 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTPgeel246.6 mm90 mm60040050001000C2212120.3 kgper meter40393910143485
475052 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTPgeel486.6 mm90 mm60040050001000C4412120.3 kgper meter40393910143478
475053 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTPgeel727.6 mm110 mm80060050001000C6612120.3 kgper meter40393910143461
475054 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTPgeel969.2 mm130 mm100080050001000C8812120.3 kgper meter40393910143454
475055 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTPgeel14410.3 mm150 mm1400120050001000C121212120.3 kgper meter40393910143447
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.