Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM4

voor het onderling verbinden van DCS modules

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM4

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.75 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.

  • OM4 MTP-op-MTP breakout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand.
    Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules.
    De DCS breakout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur heidepaars
  • DCS breakout kabel (FR/LS0H) met 12-144 vezels OM4.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Vezeltype G50/125 OM4
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector type side A MTP
  • Connector gender side A Male (pinned)
  • Connector gender side A Male (met pinned)
  • Ferrule polijsting connector A Elite PC 0°
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 45 dB
  • Connector type side B MTP
  • Connector gender side B Male (met pinned)
  • Connector gender side B Male (pinned)
  • Ferrule polijsting connector B Elite PC 0°
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 35 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 45 dB

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT AT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Aantal vezelsBuitenmanteldiameter [mm]PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BGradatieGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EANTube diameter
475000 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTP 12 4.5 A 1 1 0.3 kg per meter 40393910143799 2.0
475001 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTP 24 6.6 A 2 2 gelijke lengte 0.3 kg per meter 40393910143782 2.0
475002 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTP 48 6.6 A 4 4 gelijke lengte 0.3 kg per meter 40393910143775 2.0
475003 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTP 72 7.8 A 6 6 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143768 2.0
475004 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTP 96 9.2 A 8 8 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143751 2.0
475005 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTP 144 12.5 A 12 12 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143744 2.0
475010 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTP 12 4.5 C 1 1 0.3 kg per meter 40393910143737 2.0
475011 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTP 24 6.6 C 2 2 gelijke lengte 0.3 kg per meter 40393910143720 2.0
475012 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTP 48 6.6 C 4 4 gelijke lengte 0.3 kg per meter 40393910143713 2.0
475013 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTP 72 7.8 C 6 6 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143706 2.0
475014 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTP 96 9.2 C 8 8 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143690 2.0
475015 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTP 144 12.5 C 12 12 trapsgewijze lengte 0.3 kg per meter 40393910143683 2.0
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.