Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM4

voor het onderling verbinden van DCS modules

DCS breakout kabel MTP, 12-144 vezels OM4

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.75 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.

  • OM4 MTP-op-MTP breakout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
    Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand.
    Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules.
    De DCS breakout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur heidepaars
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS breakout kabel (FR/LS0H) met 12-144 vezels OM4.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A magenta
  • Kleur behuizing connector B magenta
  • Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Male (met pinned)
  • Connector gender side B Male (met pinned)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B MTP
  • Ferrule polijsting connector A Elite PC 0°
  • Ferrule polijsting connector B Elite PC 0°
  • Vezeltype G50/125 OM4
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 45 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 45 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 35 dB

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel MantelkleurAantal vezelsBuitenmanteldiameter [mm]Minimale buigradiusTrekbelasting korte termijn [N]Trekbelasting continu [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Dwarsdruk blijvend [N]PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
475000 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTP heidepaars 12 4.5 mm60 mm500 200 5000 1000 A 1 1 12 12 0.3 kg per meter 40393910143799
475001 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTP heidepaars 24 6.6 mm90 mm600 400 5000 1000 A 2 2 12 12 0.3 kg per meter 40393910143782
475002 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTP heidepaars 48 6.6 mm90 mm600 400 5000 1000 A 4 4 12 12 0.3 kg per meter 40393910143775
475003 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTP heidepaars 72 7.6 mm110 mm800 600 5000 1000 A 6 6 12 12 0.3 kg per meter 40393910143768
475004 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTP heidepaars 96 9.2 mm130 mm1000 800 5000 1000 A 8 8 12 12 0.3 kg per meter 40393910143751
475005 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTP heidepaars 144 10.3 mm150 mm1400 1200 5000 1000 A 12 12 12 12 0.3 kg per meter 40393910143744
475010 DCS breakout cable 1x MTP - 1x MTP heidepaars 12 4.5 mm60 mm500 200 5000 1000 C 1 1 12 12 0.3 kg per meter 40393910143737
475011 DCS breakout cable 2x MTP - 2x MTP heidepaars 24 6.6 mm90 mm600 400 5000 1000 C 2 2 12 12 0.3 kg per meter 40393910143720
475012 DCS breakout cable 4x MTP - 4x MTP heidepaars 48 6.6 mm90 mm600 400 5000 1000 C 4 4 12 12 0.3 kg per meter 40393910143713
475013 DCS breakout cable 6x MTP - 6x MTP heidepaars 72 7.6 mm110 mm800 600 5000 1000 C 6 6 12 12 0.3 kg per meter 40393910143706
475014 DCS breakout cable 8x MTP - 8x MTP heidepaars 96 9.2 mm130 mm1000 800 5000 1000 C 8 8 12 12 0.3 kg per meter 40393910143690
475015 DCS breakout cable 12x MTP - 12x MTP heidepaars 144 10.3 mm150 mm1400 1200 5000 1000 C 12 12 12 12 0.3 kg per meter 40393910143683
MTP® en MTP Elite® zijn gedeponeerde handelsmerken van US Conec Ltd.