Terug naar: Voorgeconfectioneerde glasvezelkabels (trunk cables)

DCS fanout kabels MTP-LCDU, 8 vezels OM3

voor de toewijzing van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G

DCS fanout kabel MTP-LCDU, 8 vezels OM3

Beschrijving

Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 2.0 mm) met 8 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-4).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.

  • MTP-op-LCDU fanout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties in een datacentrum omgeving.
    Met deze kabels kunnen alle bekende multimode- en singlemode-QSFP-toepassingen, zoals SR4, PSM4, PLR4 en FCp, in vier duplex kanalen geconverteerd worden.
    De connectiviteit van deze kabels scheidt een 4-kanaal paralleloptiek link in vier duplex links (van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G).
    De FO-DCS fanout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
  • Mantelkleur turquoise
  • Buitenmantel FR/LSZH
  • DCS fanout kabel (FR/LS0H) met 8 vezels OM3.
    Hoogwaardige connectoren MTP Elite en LCD Uniboot Intelli-Cross Pro worden gemonteerd aan elk uiteinde.
    Alle aansluitingen incl. push-pull tabs.
    Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
  • Kleur behuizing connector A aqua
  • Kleur behuizing connector B aqua
  • Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.
  • Nulhalogeen geen corrosieve gassen EN 60754-1/-2, IEC 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2
  • Vlamdovend EN 60332-1-2, IEC 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2
  • Vlam verspreid IEC 60332-3-24
  • Rookdichtheid EN 61034-1/-2, IEC 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2
  • LC standard (IEC) IEC 61754-20
  • MTP standard (IEC) IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32
  • Polariteitsnorm TIA-568-C.3 Type A,B,C
  • Kleurcode IEC 60304
  • Connector gender side A Female (zonder pinnen)
  • Connector type side A MTP
  • Connector type side B LCDU
  • Ferrule polijsting connector A Elite PC 0°
  • Ferrule polijsting connector B PC 0°
  • Vezeltype G50/125 OM3
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 45 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 45 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 35 dB

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Aantal vezelsLengte (m)PolariteitNumber of connectors side ANumber of connectors side BAantal vezels per connectorAantal vezels per connectorGradatieGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
473780 DCS fanout cable 1x MTP - 4x LCDU, gelijke lengte 8 2.5 mA 1 4 8 2 gelijke lengte 0.05 kg 1 stk. 40393910144482
473781 DCS fanout cable 1x MTP - 4x LCDU, trapsgewijze lengte 8 2.5 mA 1 4 8 2 trapsgewijze lengte 0.05 kg 1 stk. 40393910144475
473785 DCS fanout cable 1x MTP - 4x LCDU, gelijke lengte 8 2.5 mC 1 4 8 2 gelijke lengte 0.05 kg 1 stk. 40393910144444
473786 DCS fanout cable 1x MTP - 4x LCDU, trapsgewijze lengte 8 2.5 mC 1 4 8 2 trapsgewijze lengte 0.05 kg 1 stk. 40393910144437
MTP® en MTP Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.Intelli-Cross® is een geregistreerd handelsmerk van SEIKOH GIKEN Co., Ltd.