Terug naar: Pigtails

Pigtail in glasvezel 1m

Beschrijving

Semi tight buffer, 600 µm

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelVezeltypePigtailsKleurGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
309311 Pigtail LC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2LC/APCrood0.1 kg1 stk.40393910191257
309312 Pigtail LC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2LC/APCgroen1 stk.40393910191240
309313 Pigtail LC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2LC/APCgeel0.1 kg1 stk.40393910191233
309314 Pigtail LC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2LC/APCblauw0.1 kg1 stk.40393910191226
309315 Pigtail SC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2SC/APCrood0.1 kg1 stk.40393910191219
309316 Pigtail SC/APC G.657.A1E9/125 G.657.A1 OS2SC/APCgroen0.1 kg1 stk.40393910191202