Terug naar: Patchsnoeren

simplex patchkabel LC/PC - LC/PC

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.
Voor alle patchkabels worden enkelvoudige kabels van 1,8 mm gebruikt.

  • Bedrijfstemperatuur -10 °C - +60 °C
  • Mantelkleur geel
  • Buitenmantel FRNC/LSZH
  • Kabel constructie I-V(ZN)H
  • Kabel Simplex
  • Herhaald buigen IEC 60794-1-21 E6
  • Minimale buigradius 50 mm
  • Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,5 dB
  • Retentie kabelconnector 70 N
  • Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,2 dB
  • Kleur behuizing connector A blauw
  • Kleur behuizing connector B blauw
  • botsing IEC 60794-1-21 E4
  • Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) 200 N
  • Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,1 dB
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Connector type side A LC/PC
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 50 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 55 dB
  • Connector type side B LC/PC
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 50 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 55 dB
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) B2
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) B2
  • Levenslang 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden
  • Reproduceerbaarheid van de IL maximaal of +/- 0.1dB
  • Standaard connector A IEC 61754-20
  • Standaard connector B IEC 61754-20

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Lengte (m)Gewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
42287000ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 1 0.02 kg 1 stk. 40393910210217
42287100ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 2 0.03 kg 1 stk. 40393910210200
42287200ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 3 0.04 kg 1 stk. 40393910210194
42287300ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 4 0.06 kg 1 stk. 40393910210187
42287400ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 5 0.07 kg 1 stk. 40393910210170
42287500ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 6 0.08 kg 1 stk. 40393910210163
42287600ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 7 0.1 kg 1 stk. 40393910210156
42287700ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 8 0.11 kg 1 stk. 40393910210149
42287800ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 9 0.12 kg 1 stk. 40393910210132
42287900ZY simplex patchkabel LC/PC - LC/PC 10 0.13 kg 1 stk. 40393910210125