Terug naar: Patchsnoeren

duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC

G50/125 OM4, Duplex Fig. 8

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.

  • Bedrijfstemperatuur -10 °C - +60 °C
  • Kabel constructie I-V(ZN)H (4.1 x 2.0mm)
  • Mantelkleur heidepaars
  • Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,5 dB
  • Retentie kabelconnector 100 N
  • Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,2 dB
  • Minimale buigradius 50 mm
  • Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) 200 N
  • Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,1 dB
  • Impact IEC 60794-1-21 E4
  • Herhaalde buiging IEC 60794-1-21 E6
  • Vezeltype G50/125 OM4
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Connector type side A LCD/PC
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 30 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 35 dB
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) besser als Bm2m
  • Standaard connector A IEC 61754-20
  • Connector type side B ST/PC
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 30 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 35 dB
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) besser als Bm2m
  • Standaard connector B IEC 61754-2
  • Levenslang 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden
  • Reproduceerbaarheid van de IL maximaal of +/- 0.1dB
  • Reproduceerbaarheid van de IL a maximum of +/- 0.1dB

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT AT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Lengte (m)Gewicht [kg]GTIN / EAN
42230108ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 1 0.03 kg 40393910085846
42230208ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 2 0.03 kg 40393910085839
42230308ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 3 0.04 kg 40393910085822
42230408ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 4 0.05 kg 40393910085815
42230508ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 5 0.06 kg 40393910085808
42230608ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 6 0.07 kg 40393910085792
42230708ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 7 0.07 kg 40393910085785
42230808ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 8 0.08 kg 40393910085778
42230908ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 9 0.09 kg 40393910085761
42231008ZY duplex patchkabel LCD/PC - ST/PC, G50/125 OM4 10 0.1 kg 40393910085754