Terug naar: Patchsnoeren

duplex patchkabel ST/PC - LSH/APC

E9/125 G.652.D BLO, Duplex Fig. 8

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.

  • Bedrijfstemperatuur -10 °C - +60 °C
  • Mantelkleur geel
  • Kabel constructie I-V(ZN)H (4.1 x 2.0mm)
  • Kabel Duplex Fig. 8
  • Herhaald buigen IEC 60794-1-21 E6
  • Minimale buigradius 50 mm
  • Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,5 dB
  • Retentie kabelconnector 100 N
  • Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,2 dB
  • botsing IEC 60794-1-21 E4
  • Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) 200 N
  • Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,1 dB
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Connector type side A ST/PC
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 50 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 55 dB
  • Connector type side B LSH/APC
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 65 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 70 dB
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) B2
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) B1
  • Levenslang 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden
  • Reproduceerbaarheid van de IL maximaal of +/- 0.1dB
  • Standaard connector A IEC 61754-2
  • Standaard connector B IEC 61754-15

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Lengte (m)Gewicht [kg]GTIN / EAN
42281108ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 1 0.03 kg 40393910085297
42281208ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 2 0.03 kg 40393910085280
42281308ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 3 0.04 kg 40393910085273
42281408ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 4 0.05 kg 40393910085266
42281508ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 5 0.06 kg 40393910085259
42281608ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 6 0.07 kg 40393910085242
42281708ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 7 0.07 kg 40393910085235
42281808ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 8 0.08 kg 40393910085228
42281908ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 9 0.09 kg 40393910085211
42282008ZY duplex patchkabel ST - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 10 0.1 kg 40393910085204