Terug naar: Patchsnoeren

duplex patchkabel LSH - FC-PC

G50/125 OM3, Duplex Fig. 0

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.

  • Bedrijfstemperatuur -10 °C - +60 °C
  • Mantelkleur turquoise
  • Buitenmantel LSZH
  • Kabel constructie I-V(ZN)HH (4.8x3.2 mm)
  • Kabel Duplex Fig. 0
  • Minimale buigradius 50 mm
  • Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,5 dB
  • Retentie kabelconnector 100 N
  • Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,2 dB
  • botsing IEC 60794-1-21 E4
  • Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) 200 N
  • Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,1 dB
  • Herhaalde buiging IEC 60794-1-21 E6
  • Connector type side A LSH
  • Connector type side B FC/PC
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Vezeltype G50/125 OM3
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) Bm2m
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) Bm2m
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.15 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.15 dB
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.3 dB
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.3 dB
  • Levenslang 1000 connections with stable attenuation values
  • Reproduceerbaarheid van de IL maximal +/- 0.1dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 35 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 35 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 30 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 30 dB
  • Standaard connector A IEC 61754-15
  • Standaard connector B IEC 61754-13

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelLengte (m)Gewicht [kg]GTIN
424531 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM31 m0.04 kg40393910154665
424532 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM32 m0.06 kg40393910154658
424533 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM33 m0.08 kg40393910154641
424534 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM34 m0.1 kg40393910154634
424535 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM35 m0.12 kg40393910154627
424536 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM36 m0.14 kg40393910154610
424537 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM37 m0.16 kg40393910154603
424538 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM38 m0.18 kg40393910154597
424539 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM39 m0.2 kg40393910154580
424540 duplex patchkabel LSH - FC-PC, G50/125 OM310 m0.22 kg40393910154573