Terug naar: Patchsnoeren

duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC

E9/125 G.652.D BLO, Duplex Fig. 0

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.

  • Bedrijfstemperatuur -10 °C - +60 °C
  • Mantelkleur geel
  • Buitenmantel LSZH
  • Kabel constructie I-V(ZN)HH (4.8x3.2 mm)
  • Kabel Duplex Fig. 0
  • Herhaald buigen IEC 60794-1-21 E6
  • Minimale buigradius 50 mm
  • Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,5 dB
  • Retentie kabelconnector 100 N
  • Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,2 dB
  • botsing IEC 60794-1-21 E4
  • Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) 200 N
  • Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) ≤ 0,1 dB
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Connector type side A FC/PC
  • Verzwakking IL maximumconnector A 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector A 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector A 50 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector A 55 dB
  • Connector type side B LSH/APC
  • Verzwakking IL maximum connector B 0.25 dB
  • Verzwakking IL gemiddeld connector B 0.12 dB
  • Reflectieverlies RL minimum connector B 65 dB
  • Reflectieverlies RL gemiddeld connector B 70 dB
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) B2
  • Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) B1
  • Levenslang 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden
  • Reproduceerbaarheid van de IL maximaal of +/- 0.1dB
  • Standaard connector A IEC 61754-13
  • Standaard connector B IEC 61754-15

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT AT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Lengte (m)Gewicht [kg]GTIN / EAN
425811 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 1 0.04 kg 40393910153682
425812 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 2 0.06 kg 40393910153675
425813 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 3 0.08 kg 40393910153668
425814 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 4 0.1 kg 40393910153651
425815 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 5 0.12 kg 40393910153644
425816 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 6 0.14 kg 40393910153637
425817 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 7 0.16 kg 40393910153620
425818 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 8 0.18 kg 40393910153613
425819 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 9 0.2 kg 40393910153606
425820 duplex patchkabel FC/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 10 0.22 kg 40393910153590