Terug naar: DIN-rail verdelers

DIN rail laspaneel

met adapters en pigtails

Laspaneel voor DIN rail of hoedprofiel met 6 LSH/APC adapters

Beschrijving

Voor de afsluiting van glasvezelkabels in schakelkasten en verdeeldozen – maximaal 24 vezels.
Voor montage op drager of hoedrail (DIN-rail TH35).
Top-hat railbevestiging centraal gemonteerd, mogelijkheid tot asymmetrische bevestiging.
Uitgerust met FO adapters, klaar voor het lassen, met voorbereide pigtails (per 2 m, kleurcode: IEC 60304).

  • Buitenste afmetingen 38 mm x 135 mm x 141 mm
  • Opdruk etiketstroken
  • Kabelinvoer twee kabeldoorvoeropeningen en een M20 wartel
  • Trekontlasting door geschroefde kabelwartel
  • Capaciteit tot 24 vezels
  • Laspaneel voor DIN rail met
    - rechte kabelinvoeren (rechts en links of achteraan)
    - Spliceerlade
    - FO adapters, bevestigd door middel van schroeven
    - volledige lasset met krimplasbescherming
    - strook voor etikettering
    - kabelwartel met schroefdraad M20
  • Wandmontage is mogelijk met extra montagebeugels.
  • Vezelklasse Singlemode
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO
  • Vezel categorie OS2
  • Kleurcode IEC 60304
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Adapter LCD, LCQ, LSH of SCD met keramische hulzen

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT
ASS_PIM_tenderText file-icon ASS_PIM_tenderText file-icon file-icon file-icon file-icon file-icon
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Kleur (Frontplate)Antaal AdaptersAdapterKleur (Adapter)PigtailsVezelklasseGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
415633 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 LCD blauw 12 x LC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173116
415642 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 LCD/APC groen 12 x LC/APC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173031
415639 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 LCQ blauw 24 x LC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173062
415641 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 LCQ/APC groen 24 x LC/APC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173048
415635 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 LSH/APC groen 6 x LSH/APC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173093
415640 Laspaneel voor DIN rail grijs 12 LSH/APC groen 12 x LSH/APC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173055
415634 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 SCD blauw 12 x SC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173109
415643 Laspaneel voor DIN rail grijs 6 SCD/APC groen 12 x SC/APC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910173024
415653 Laspaneel voor DIN rail grijs 2 LCD blauw 4 x LC OS2 0.35 kg 1 stk. 40393910172966
Varianten op aanvraag.