Terug naar: MTP-modules

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ, OS2

voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Hoogwaardige FO-DCS MTP inschuifmodules, 24F, 3U/7HP

Beschrijving

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U / 7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules twee MTP koppelingen welke gerouteerd worden naar de koppelingen aan de voorzijde (6 x LC Quad) met de hulp van interne uitwaaiermodules en een geïntegreerd vezelmanagementsysteem.
De zwarte PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de LCD poorten voor klantspecifieke afdrukken.
Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).

  • FO-DCS MTP® inschuifmodules zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met duplex signalen, in het bijzonder voor de datacentrumomgeving.
    Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
    Zij worden gebruikt voor het aansluiten van MTP voorgeconfectioneerde meervoudige kabels (trunks).
    Een pakkingsdichtheid tot 144 vezels op 3U kan worden bereikt met deze inschuifmodules.
    Dank zij een montage van top-kwaliteit worden optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL) gegarandeerd.
  • Acceptatie capaciteit 6 vierpoorten (24 vezels)
  • Volledig uitgerust Yes
  • Behuizing met frontplaat, uitgerust met 6 LC Quad adapters (keramische geleidingshulzen).
    Achterplaat voorzien van 2 MTP adapters (Type A).
    2 uitwaaiermodules (met hoog prestatievermogen): per 12 vezels, 1x MTP Elite® (vrouwelijk) op 12x LC (keramische ferrules).
    Geleverd inclusief de testcertificaten voor de uitwaaiermodule.
  • Stof- / laserbescherming, achterkant Dust plug
  • Stof- / laserbescherming, voorzijde Dust plug
  • Stofbescherming, achterkant Yes
  • Stofbescherming, voorzijde Yes
  • Kleurcode van de vezel IEC 60304
  • Laserbescherming, achterkant No
  • Laserbescherming, voorzijde No
  • Adapter colour, front side blauw
  • Adapter colour, rear side zwart
  • Adapter material, front side Polymerisch
  • Adapter material, rear side Polythermide
  • Adapter, achterzijde 2 x MTP, zwart
  • Adapter, achterzijde MTP
  • Adapter, voorkant 6 x LCQ, blauw (Dust plug)
  • Type adapter, achterzijde Type A (key up/key down)
  • Type adapter, voorkant LCQ
  • Aansluitingen, achterzijde 2 x MTP12 female Elite APC 8°
  • Aansluitingen, voorkant 24 x LC/PC 0°
  • Connector colour, front side heidepaars
  • Connector colour, rear side groen
  • Type connector, achterkant MTP12 female
  • Type connector, voorzijde LC
  • Adereindhulsel materiaal, voorkant Zirkonia (ZrO2)
  • Adereindhulselmateriaal, achterkant Polyfenyleensulfidehars
  • Ferrule polishing, achterkant Elite APC 8°
  • Ferrule polishing, voorkant PC 0°
  • Vezeltype E9/125 OS2
  • Insertieverlies (IL), maximaal, achterkant 0.3 dB
  • Inzetverlies (IL), maximaal, voorzijde 0.25 dB
  • Inzetverlies (IL), typisch, achterkant 0.1 dB
  • Inzetverlies (IL), typisch, voorzijde 0.1 dB
  • Aantal adapters, achterkant 2
  • Aantal adapters, voorzijde 6
  • Aantal connectoren, achterkant 2
  • Aantal connectoren, voorzijde 24
  • Aantal fanouts (12F) 2
  • Retourverlies (RL), minimaal, terug 65 dB
  • Retourverlies (RL), minimaal, voorkant 35 dB
  • Retourverlies (RL), typisch, terug 70 dB
  • Retourverlies (RL), typisch, voorkant 40 dB
  • Mouwmateriaal, voorkant Zirkonia (ZrO2)

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelBuitenste afmetingenKleurMateriaalGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
57150200ZY FO-DCS 3U/7HP inschuifmodule, 2x MTP op 6x LCQ/PC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartPolycarbonaat (PC)0.3 kg1 stk.40393910006414
57160200ZY FO-DCS 3U/7HP inschuifmodule, 2x MTP op 6x LCQ/PC, OS2 (G.652.D)3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mmzwartAluminium geanodiseerd0.3 kg1 stk.40393910006018
MTP® en Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.