Terug naar: Lasmodules

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules, 6x LCQ, OS2

voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
met 2x 12 pigtails OM3, OM4, OS2 en 6 LCQ adapters

Hoogwaardige FO-DCS las-inschuifmodules, 24F, 3U/7HP

Beschrijving

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U/7HP).
Uitgerust met 2 lascassettes voor 12 vezels per cassette.
De lascassettes hebben een reserve voor het lassen aan beide zijden (kabel / pigtail), een laskam en een trekontlasting.
De zwarte PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de LCQ poorten voor klantspecifieke afdrukken.
Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).
Er is een aparte verdeeldoos beschikbaar voor de verdeling van kabels met vezelbundels met losse buis (loose tube) of voor het opbergen van overtollige kabellengte.

  • FO-DCS las-inschuifmodules zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met duplex signalen, in het bijzonder voor de datacentrumomgeving.
    Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
    Zij worden gebruikt voor het aansluiten van glasvezelkabels welke ter plaatse gelast worden.
    Een pakkingsdichtheid tot 288 vezels op 3U kan worden bereikt met deze inschuifmodules.
    Dank zij een montage van top-kwaliteit worden optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL) gegarandeerd.
  • Buitenste afmetingen 3 U, 129 mm x 35 mm x 180 mm
  • Volledig uitgerust ja
  • Volledig uitgerust Yes
  • System FO-DCS
  • Behuizing met frontplaat, uitgerust met 6 LC Quad adapters (keramische geleidingshulzen).
    Achterplaat voorzien van twee M12 kabeldoorvoeren.
    2 lascassettes met deksel en laskam (elk voor 12 vezels).
    2 pigtail sets (1.3 m), 12x LC per set (keramische ferrules).
  • Stofbescherming, voorzijde ja
  • Stofbescherming, voorzijde Yes
  • Laserbescherming, voorzijde geen
  • Laserbescherming, voorzijde No
  • Vezeltype E9/125 OS2
  • Adapter colour, front side blauw
  • Adapter material, front side Polymerisch
  • Adapter, voorkant 6 x LCQ/PC, blauw (Dust plug)
  • Type adapter, voorkant LCQ/PC
  • Aansluitingen, voorkant 12 x LC/PC 0°
  • Type connector, voorzijde LC
  • Adereindhulsel materiaal, voorkant Zirkonia (ZrO2)
  • Ferrule polishing, voorkant PC 0°
  • Inzetverlies (IL), maximaal, voorzijde 0.25 dB
  • Inzetverlies (IL), typisch, voorzijde 0.1 dB
  • Aantal adapters, voorzijde 6
  • Aantal connectoren, voorzijde 12
  • Retourverlies (RL), minimaal, voorkant 35 dB
  • Retourverlies (RL), typisch, voorkant 40 dB
  • Mouwmateriaal, voorkant Zirkonia (ZrO2)

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT
Montagehandleiding Montagehandleiding file-icon file-icon file-icon file-icon file-icon file-icon
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel KleurMateriaalGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
57153200ZY FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCQ/PC, OS2 (G.652.D) zwart Polycarbonaat (PC) 0.3 kg 1 stk. 40393910006322