Terug naar: 19 inch chassis (HD-DCS, DCS, OV-S leeg), frontpanelen

FO-DCS compacte panelen, 19“/1U

met MTP-LCQ voormontage
voor OM3, OM4 en OS2

Compact voorgemonteerd paneel, 19"/1U,
uitvoering met 8 MTP koppeligen (achteraan) en
48 OM3 LCD poorten in het turkoois (vooraan)
Uitzicht vanaf de achterzijde met deksel

Beschrijving

Stevige aluminium behuizing met een bodem, zijpanelen en een 19″/1U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd met 4 of 8 MTP koppelingen (achteraan), 4 of 8 MTP-op-LC uitwaaiermodules (met hoog prestatievermogen) en 12 of 24 LC quad adapters (vooraan).
Aan de voorzijde bieden de panelen bijgevolg 24 of 48 duplex poorten (48 of 96 vezels).
Een montage van top-kwaliteit zorgt voor optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL).

  • Deze compacte, voorgemonteerde FO-DCS panelen zijn een kostengeoptimaliseerde oplossing met hoge dichtheid voor alle toepassingen met hoge prestaties met duplex signalen, in het bijzonder voor de datacentrumomgeving.
    Zij worden gebruikt voor het aansluiten van MTP® voorgeconfectioneerde meervoudige kabels (trunks) of MTP breakout kabels.
  • Acceptatie capaciteit 24 or 48 duplex ports (48 or 96 fibres)
  • Volledig uitgerust Yes
  • 19"/1U compact paneel, met 19" bevestiging.
    Aluminium frontplaat, uitgerust met 12 of 24 LC Quad adapters.
    Montagemateriaal 19".
    Aluminium achterplaat, uitgerust met 4 of 8 MTP adapters.
    Aluminium deksel, met schroeven bevestigd
    4 of 8 uitwaaiermodules (met hoog prestatievermogen): per 12 vezels 1x MTP Elite® (vrouwelijk) op 12x LC.
    Geleverd inclusief de testcertificaten voor alle uitwaaiermodules.
    Steunrails voor kabels zijn beschikbaar als toebehoren.
    Kan worden gecombineerd met verschillende blindplaten en rangeerpanelen uit het assortiment van Datwyler.
    Can be combined with various blanking panels and management panels from the Datwyler range.
  • MTP® en MTP Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr.VoorraadArtikelBuitenste afmetingenKleurMateriaalGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN
470610 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 4x MTP op 12x LCQ, OS2 blauw1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148619
470611 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 4x MTP op 12x LCQ-APC, OS2 groen1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148602
470612 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 4x MTP op 12x LCQ, OM3 turkoois1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148596
470613 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 4x MTP op 12x LCQ, OM4 heidepaars1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148589
470614 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 8x MTP op 24x LCQ, OS2 blauw1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148572
470615 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 8x MTP op 24x LCQ-APC, OS2 groen1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148565
470616 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 8x MTP op 24x LCQ, OM3 turkoois1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148558
470617 FO-DCS compact paneel, 19”/1U, 8x MTP op 24x LCQ, OM4 heidepaars1 U, 44.4 mm x 482.6 mm x 320 mmzilverAluminium1.5 kg1 stk.40393910148541