Terug naar: 19 inch, las

FO patchpaneel OV-S

19″/1U, Laspaneel OV-S, E9/125 G.652.D OS2
met adapters en pigtails

Laspaneel voor glasvezel OV-S, 19"/1U, uittrekbaar, voorbeeld van configuratie met 24 LCD/APC adapters en 48 pigtails

Beschrijving

Voor de afsluiting van glasvezelkabels – maximaal 96 vezels.
Uitgerust met FO adapters, klaar voor het lassen, met voorbereide pigtails (per 2 m, kleurcode: IEC 60304).

  • Kabelinvoer links en rechts achteraan met voorgeperste kabelinvoeren M15, M20 en M25 - deze voorgeperforeerde gaten kunnen naar behoefte worden geopend.
  • Capaciteit tot 96 vezels
  • Afmetingen 19"/1U
  • Kleur (vooraan) gelijkaardig aan RAL 7035, similar to RAL 9005 or stainless steel
  • Behuizing volledig in metaal, zwart, uittrekbare lade met een vergrendelingsmechanisme, het paneel laat een in de diepte verstelbare montage toe (in 5 stappen, maximaal 50 mm)
  • Opdruk getallen (zeefdruk) op de frontplaat
  • Trekontlasting met een kabelwartel met schroefdraad
  • Behuizing met
    - twee rechte kabelinvoeren
    - een kabelwartel met schroefdraad M20
    - gekleurde pigtails met meetrapport
    - FO adapters, bevestigd door middel van schroeven
    - lasdienbladen met deksel
    - lashouder voor 12 x krimplasbescherming
    Levering zonder lasbescherming
  • Adapter Adapters: SCD, LCD,LCQ, LSH Gekleurde polymeer, ST of metalen behuizing, keramische geleidingshuls
  • Kleurcode IEC 60304
  • Metalen kapmateriaal Zirconia
  • Vezeltype E9/125 G.652.D BLO

Documentatie

EN DE NL FR CN ES IT
ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet ProductDatasheet file-icon ProductDatasheet ProductDatasheet

Versies

Artikelnr. Voorraad Artikel Kleur (Frontplate)Antaal AdaptersAdapterKleur (Adapter)Adapter oriëntatiePigtailsGewicht [kg]VerpakkingseenheidGTIN / EAN
41547200ZY Laspaneel OV-S 2xLCD, OS2 lichtgrijs 2 LCD blauw offset horizontaal 4 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910009705
41547300ZY Laspaneel OV-S 4xLCD, OS2 lichtgrijs 4 LCD blauw offset horizontaal 8 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910009699
41535700ZY Laspaneel OV-S 6xLCD, OS2 zwart 6 LCD blauw offset horizontaal 12 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910011050
41521000ZY Laspaneel OV-S 6xLCD, OS2 lichtgrijs 6 LCD blauw offset horizontaal 12 x LC 3 kg 1 stk. 40393910013252
41544800ZY Laspaneel OV-S 12xLCD, OS2 zwart 12 LCD blauw hoekig 24 x LC 2.8 kg 1 stk. 40393910009897
41534100ZY Laspaneel OV-S 12xLCD, OS2 zwart 12 LCD blauw offset horizontaal 24 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910011203
41521400ZY Laspaneel OV-S 12xLCD, OS2 lichtgrijs 12 LCD blauw offset horizontaal 24 x LC 3 kg 1 stk. 40393910013177
41533700ZY Laspaneel OV-S 24xLCD, OS2 zwart 24 LCD blauw offset horizontaal 48 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910011234
41521800ZY Laspaneel OV-S 24xLCD, OS2 lichtgrijs 24 LCD blauw offset horizontaal 48 x LC 3 kg 1 stk. 40393910013092
41549800ZY Laspaneel OV-S 6xLCD/APC, OS2 lichtgrijs 6 LCD/APC groen offset horizontaal 12 x LC/APC 1 kg 1 stk. 40393910009477
41544200ZY Laspaneel OV-S 12xLCD/APC, OS2 lichtgrijs 12 LCD/APC groen offset horizontaal 24 x LC/APC 2.7 kg 1 stk. 40393910010008
41544300ZY Laspaneel OV-S 24xLCD/APC, OS2 lichtgrijs 24 LCD/APC groen offset horizontaal 48 x LC/APC 2.7 kg 1 stk. 40393910009989
41545400ZY Laspaneel OV-S 12xLCQ, OS2 zwart 12 LCQ blauw hoekig 48 x LC 2.5 kg 1 stk. 40393910009835
41540400ZY Laspaneel OV-S 12xLCQ, OS2 lichtgrijs 12 LCQ blauw verticaal 48 x LC 3.3 kg 1 stk. 40393910010480
41533100ZY Laspaneel OV-S 24xLCQ, OS2 zwart 24 LCQ blauw verticaal 96 x LC 3.3 kg 1 stk. 40393910011319
41527500ZY Laspaneel OV-S 24xLCQ, OS2 lichtgrijs 24 LCQ blauw verticaal 96 x LC 3.3 kg 1 stk. 40393910012019
41537200ZY Laspaneel OV-S 6xLSH/APC, OS2 zwart 6 LSH/APC groen verticaal 6 x LSH/APC 2.3 kg 1 stk. 40393910010862
41531300ZY Laspaneel OV-S 6xLSH/APC, OS2 lichtgrijs 6 LSH/APC groen verticaal 6 x LSH/APC 2.5 kg 1 stk. 40393910011654
41537500ZY Laspaneel OV-S 12xLSH/APC, OS2 zwart 12 LSH/APC groen verticaal 12 x LSH/APC 2.6 kg 1 stk. 40393910010831
41531500ZY Laspaneel OV-S 12xLSH/APC, OS2 lichtgrijs 12 LSH/APC groen verticaal 12 x LSH/APC 2.5 kg 1 stk. 40393910011616
41537800ZY Laspaneel OV-S 24xLSH/APC, OS2 zwart 24 LSH/APC groen verticaal 24 x LSH/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910010800
41531700ZY Laspaneel OV-S 24xLSH/APC, OS2 lichtgrijs 24 LSH/APC groen verticaal 24 x LSH/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910011579
41548700ZY Laspaneel OV-S 6xLSH-C/APC, OS2 lichtgrijs 6 LSH-C/APC groen verticaal 12 x LSH/APC 2.6 kg 1 stk. 40393910009583
41538500ZY Laspaneel OV-S 12xLSH-C/APC, OS2 lichtgrijs 12 LSH-C/APC groen verticaal 24 x LSH/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910010718
41538400ZY Laspaneel OV-S 24xLSH-C/APC, OS2 lichtgrijs 24 LSH-C/APC groen verticaal 48 x LSH/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910010732
41547000ZY Laspaneel OV-S 2xSCD, OS2 lichtgrijs 2 SCD blauw verticaal 4 x SC 2.8 kg 1 stk. 40393910009729
41547100ZY Laspaneel OV-S 4xSCD, OS2 lichtgrijs 4 SCD blauw verticaal 8 x SC 2.8 kg 1 stk. 40393910009712
41536400ZY Laspaneel OV-S 6xSCD, OS2 zwart 6 SCD blauw verticaal 12 x SC 2.8 kg 1 stk. 40393910010954
41522200ZY Laspaneel OV-S 6xSCD, OS2 lichtgrijs 6 SCD blauw verticaal 12 x SC 3 kg 1 stk. 40393910013016
41538700ZY Laspaneel OV-S 12xSCD, OS2 zwart 12 SCD blauw verticaal 24 x SC 2.7 kg 1 stk. 40393910010671
41522600ZY Laspaneel OV-S 12xSCD, OS2 lichtgrijs 12 SCD blauw verticaal 24 x SC 3 kg 1 stk. 40393910012934
41541200ZY Laspaneel OV-S 12xSCD, OS2 lichtgrijs 12 SCD metal verticaal 24 x SC 3 kg 1 stk. 40393910010404
41538800ZY Laspaneel OV-S 24xSCD, OS2 zwart 24 SCD blauw verticaal 48 x SC 3 kg 1 stk. 40393910010664
41523000ZY Laspaneel OV-S 24xSCD, OS2 lichtgrijs 24 SCD blauw verticaal 48 x SC 3 kg 1 stk. 40393910012859
41541300ZY Laspaneel OV-S 24xSCD, OS2 lichtgrijs 24 SCD metal verticaal 48 x SC 3 kg 1 stk. 40393910010398
41888700ZY Laspaneel OV-S 12xSCD/APC, OS2 lichtgrijs 12 SCD/APC groen verticaal 24 x SC/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910007886
41888600ZY Laspaneel OV-S 24xSCD/APC, OS2 lichtgrijs 24 SCD/APC groen verticaal 48 x SC/APC 2.8 kg 1 stk. 40393910007909
41534400ZY Laspaneel OV-S 6xST, OS2 zwart 6 ST metal verticaal 6 x ST 2.8 kg 1 stk. 40393910011142
41523400ZY Laspaneel OV-S 6xST, OS2 lichtgrijs 6 ST metal verticaal 6 x ST 2.8 kg 1 stk. 40393910012774
41535100ZY Laspaneel OV-S 12xST, OS2 zwart 12 ST metal verticaal 12 x ST 2.5 kg 1 stk. 40393910011111
41523800ZY Laspaneel OV-S 12xST, OS2 lichtgrijs 12 ST metal verticaal 12 x ST 2.5 kg 1 stk. 40393910012712
41535400ZY Laspaneel OV-S 24xST, OS2 zwart 24 ST metal verticaal 24 x ST 2.5 kg 1 stk. 40393910011081
41524200ZY Laspaneel OV-S 24xST, OS2 lichtgrijs 24 ST metal verticaal 24 x ST 2.5 kg 1 stk. 40393910012651
Varianten op aanvraag